Аналітик спрогнозував підвищення курсу долара в Україні

Курс долара в Україні в перший тиждень листопада може підвищитись з 24,8 до 25,2 грн за 1 долар.

Такий прогноз дав аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб в інтерв’ю Obozrevatel, пише УБН.

“Мінімумом для нашої валюти буде виступати позначка в 24,80 наступного тижня. А загальний торговельний діапазон зберігатиметься в межах 24,80–25,20. У парі з євро гривня має менше потенціалу. У зв’язку з сезонним попитом на євро поліпшується динаміка економіки з боку ЄС. Його валюта буде зміцнювати свої позиції і демонструвати невелике зростання щодо гривні. У такий спосіб до кінця наступного тижня ми можемо очікувати євро біля позначки 28 гривень”, – зазначив аналітик.

Також експерт підкреслив: “початок наступного тижня буде відкриттям місяця. Найчастіше в цей період не формується попит на валюту або пропозицію гривні. Основні виплати і платежі вже зроблені, через що активність на ринку знижується.”

“Цього ми і чекаємо найближчим часом. Поточні позначки, які гривня фіксує в районі 25 грн/$, будуть збережені. На початку наступного тижня проходитимуть аукціони ОЗДП (облігації зовнішньої державної позики – ред.), на них будуть пропонуватися довгі папери, через які і формується попит на гривню. У зв’язку з цим особливої підтримки протягом цього періоду вона не отримає. Сам аукціон дозволить гривні формувати імпульс на розмірі кількох десятків копійок, не більше того”,- підсумував Вадим Іосуб.