Блогер: Зеленський хоче провести вибори по всій Україні (без Криму) – вже восени цього року, але після виводу “іноземних формувань”

Відомий український блогер Назар Приходько на своїй сторінці у Facebook прокоментував можливе проведення місцевих виборів в Україні восени цього року.

Далі пряма мова:

“Зеленський заявив, що хоче провести місцеві вибори на всій території України (без Криму) – вже восени цього року, але після “виводу іноземних формувань”.

Що ж, судячи сьогодні мій день і день тих, кому ще болить Національна безпека України.

1. Якщо ми говоримо про вибори, то вони можуть відбутися не тільки після виводу “іноземних формувань”, а після встановлення контролю над кордоном з Українського боку, після РОЗЗБРОЄННЯ та ФІЗИЧНОЇ ліквідації НЗФ колаборантів, арешту лідерів квазідержавних утворень та ґарантій для представників Українських політичних партій та ЗМІ.

2. Яких “іноземних формувань”? Де конкретизація? І якщо “формувань”, то слово “формувань” не означає “військ”, себто РОСІЙСЬКИХ регулярних військ. Сербських “четників” – можливо, італійських, білоруських, абхазьких, бразильських, венесуельських – можливо, а де про вивід російських регулярних військ? Що за “полшишечки”?

3. План по втіленню попередніх двох пунктів на УКРАЇНСЬКИХ умовах є? А нема. Є Андрій Єрмак і Дмітрій Козак, які будуть “домовлятися”, а враховуючи дружбу між цими обома персонажами, вони планують “сойтись посредине”, що аж ніяк не означає Українські умови.

Таким чином, існує загроза як мінімум автономії ОРДЛО, які слугуватимуть “якорем” у наших євроатлантичних прагненнях, що аж ніяк не відповідає не тільки Національній безпеці, а й Українським Національним інтересам, закріпленим в Конституції України.”

Назар Приходько

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.