“Бугагага! Тобто, це туман! Схоже, туман провів брифінг!”: Притула різко прокоментував брифінг щодо забруднення повітря у Києві (відео)

Відомий український телеведучий, актор та шоумен Сергій Притула прокоментував нещодавній брифінг начальника Управління КМДА з питань цивільного захисту Романа Ткачука та заступника начальника Управління екології та природних ресурсів Олександра Савченка щодо стану забруднення повітря в Києві.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook та показав на відео, яке сам зняв рівень забруднення повітря в столиці, передає УБН.

“Начальник Управління КМДА з питань цивільного захисту Роман Ткачук та заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Олександр Савченко провели брифінг щодо стану забруднення повітря в Києві. Зокрема, Савченко заявив, що так звана задимленість, яка в понеділок, 21 жовтня, накрила Київ, є звичайним туманом.

Це більше не задимленість. Це так звана температурна інверсія, коли вдень повітря прогрівається, а вночі холодне повітря. І за умови 100-відсоткової вологості, то це звичайний туман», — сказав він.

Бугагага! Тобто, це туман! Ось це на відео – туман? Схоже, туман провів брифінг!”, – написав Притула.

Прес-брифінг щодо стану забруднення атмосферного повітря у столиці: