Генерал Кривонос про своє звільнення: “Перетворили РНБО на посміховисько з клоунами”

Генерал-майор Сергій Кривонос, заступник секретаря РНБО, відреагував на указ президента про звільнення його з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави та голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва й експортного контролю.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Новинарня.

“Мої особисті висновки будуть згодом, «новина» прилетіла мені у дорозі. Зрозуміло одне – що немає бажання певних посадовців реалізації програми з підвищення обороноздатності України «П’ять кроків», якраз коли ми вийшли вже на фініш. І взагалі – перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами“, – розповів Генерал-майор Сергій Кривонос.

Указ президента застав заступника секретаря Радбезу Кривоноса у відрядженні.

“Вечір перестає бути нудним. Секретар РНБО [Олексій Данилов], якого попередні п’ять років війни не було видно і чути ані на фронті, а ні в тилу, таки проштовхнув підписання указу”, – зазначив генерал.

“Продовжую працювати задля України! Як то кажуть, за одного битого двох небитих дають”, – завершив він.

Нагадаємо, 29 листопада президент Володимир Зеленський своїм указом усунув Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, увільнивши його від виконання обов’язків голів цих структур.