“Я людина скромна”: Пресконференція Зеленського побила світовий рекорд (відео)

Пресмарафон президента України Володимира Зеленського, який триває вже понад 8 годин, побив світовий рекорд за тривалістю.

Про це повідомляє ТСН.

Так, до місця його проведення близько 18:30 завітав представник Національного реєстру рекордів, щоб вручити нагороду. Там розповіли, що пресконференція Зеленського перевершила попередній рекорд уже на 45 хвилин. При цьому планується, що вона буде тривати до кінця дня.

Диплом Зеленський брав без особливого ентузіазму, бо, як запевняє, “не любить нагороди”. Своєю чергою прессекретарка президента Юлія Мендель каже, що нічого про це не знала, а нагорода – ініціатива Національного реєстру рекордів. На дипломі рекорд описаний як “найтриваліша у світі пресконференція президента України”.

Подія розпочалася о 10:00. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідає на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи змінюються.

У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня. Незвичне обрано і місце для проведення заходу – нещодавно відкритий “ринок” їжі “Kyiv Food Market”.