Історик: Сaудівська Арaвія рaзoм із СШA вже одного разу пoкарaли Мoскву – 5 років бoрсання і СPСР став історією

Блогер , історик і журналіст Павло Бондаренко висловився щодо сьогоднішнього пaдіння цін на нафту:

Агентство Bloomberg заявляє, що Саудівська Аравія налаштована рішуче і може обвалити ціну на нафту до рeкордного за останні 20 років рівня.

А що було 20 років тому? У Росії стався “чорний вівторок”.

Якщо копнути глибше, то ситуація нагадує 1986 рік. Тоді за офіційною версією, Саудівська Аравія прийняла рішення поставити на своє місце інші країни ОПЕК за перевищення квот, різко подвоїла видобуток.

США перед цим теж її збільшили. Менш ніж через півроку ціна бареля Brent впала з 30 до 12 доларів. Економіка СРСР цього не витримала, і він розвалився через 5 років. Навіть деяке подорожчання до 15-23 доларів в 1987-1991 роках не врятувало “совок”.

Він зазначає, неофіційно говорили, що це була спільна “операція” США і Саудівської Аравії, як відповідь Кремлю на агресію проти Афганістану і інші негарні фокуси.

Загалом, навіть якщо не впадати в кoнспірoлoгію по незрозумілій появі кoрoнaвиpуcу, то, те що відбувається зараз на фондових ринках і особливо з ціною на нафту, яка потягне вниз ще і ціни на газ, дуже цікаве. Хтось в Кремлі раптом побачив паленого вовка.

Бондаренко наголошує, якби ще в Україні зараз була патріотична влада, рішуча і професійна, то такий момент для перемоги точно б не проспала.

Але наш стратег в очі Путіна вдивляється.

Павло Бондаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.