“Юзік, ганьба!” – біля Верховної Ради освистали соратника Зеленського Юрія Корявченкова

Народний депутат України, член політичної партії “Слуга народу” Юрій Корявченков, більш відомий як Юзик за виступами студії “Квартал-95”, став учасником чергового скандалу, на цей раз – навколо прийняття закону про ринок землі.

Колишній шоумен і актор “95 Кварталу” вплутався в словесну перепалку з протестувальниками під будівлею Верховної Ради з приводу остаточного прийняття даного документа.

Сьогодні в Києві проходять акції протесту проти відкриття ринку землі іноземцям. Учасники акції протесту перекрили ряд автомобільних доріг в центрі української столиці. Вони заявляють, що будуть стояти до тих пір, поки народні депутати не почують “голос народу” і не стануть голосувати за продаж земель сільськогосподарського призначення.

За порядком стежить поліція і Національна гвардія – мітингувальників попросили дотримуватися закону і не порушувати громадський спокій. В цей час протестувальники побачили на одній з вулиць біля Парламенту самого Юзика, відео на YouTube опублікувало інформаційне агентство ASPI news.

Фермери, приватні власники, а також представники громадських організацій та політичних партій націоналістичного і національно орієнтованого напряму звернулися до нардепа з питаннями щодо ризиків при прийнятті даного законопроекту.

Чи правий президент, коли говорить, що буде продавати землю іноземцям?” – запитали “слугу народу” мітингувальники. У відповідь Юзик заявив, що буде референдум. Почувши такі його слова, люди почали сміятися і кричати: “Ганьба!”.

Мабуть, шоумен не знає, що в Україні немає закону про референдум, а є просто прописана норма в Конституції, яка нічим більше не врегульована. Більш того, навіть якщо б і був цей закон, мало кому б сподобалася ініціатива продажу української землі, яка з тієї ж Конституції України числиться загальнонаціональним багатством українців.

Не в силах прийти в себе від обурення натовпу, Юзик спішно ретирувався незадоволені крики.