“Хай повертаються у свої 95-і квартали”: Тимошенко вимагає зміни влади

Голова парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко, коментуючи скандал з оприлюдненням записів наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, в яких він називає себе профаном в економіці й констатує некомпетентність президента Володимира Зеленського, заявила, що в Україні потрібно змінити не лише Уряд, а й усю владу.

Про це повідомила пресслужба партії, передає видання Букви.

“Такі розмови ключових гравців команди президента відкривають очі українському суспільству. Коли вони самі це про себе говорять, що прем’єр не обізнаний в економічних питаннях – і це під час кризи та фінансового краху, який сьогодні переживає країна, – це означає, що хтось свідомо кидає нам в руки невігласів, які роблять те, що їм замовили ззовні”, – заявила Тимошенко.

Вона наголошує, що наразі немає значення, відправить Зеленський Гончарука у відставку чи ні. Від непрофесіоналізму чинної влади Україну врятує лише повна її заміна.

“Тут не питання, як тепер вони переставлятимуть стільці – зніматимуть Гончарука чи ні, що вони робитимуть з урядом. Цю владу потрібно негайно міняти всю – від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати”, – переконана лідерка “Батьківщини”.

За її словами, власну неспроможність керувати країною президент та прем’єр визнали вже давно.

“Країна емоційно, базуючись на серіалі “Слуга народу”, віддала своє життя в руки некомпетентним профанам. Сьогодні ж вибір простий – або вони процвітатимуть, але тоді країна буде гинути, або країна процвітатиме, але тоді вже без них. Хай вони повертаються у свій бізнес, у свої 95-ті квартали і не отруюють життя Україні”, – підсумувала Юлія Тимошенко.