Ключовою проблемою Зеленського є його невідповідність займаній посаді – журналіст

Роман Малко в статті, опублікованій виданням “Український тиждень”, що ключовою проблемою Володимира Зеленського є його повна невідповідність займаній посаді.

На думку журналіста, нинішній глава держави банально некомпетентний.

Зеленський демонструє свою некомпетентність і непрофесіоналізм протягом усього періоду перебування при владі. Всі розмови про те, що нинішній президент насправді дуже талановитий, вміє швидко вчитися, і оточив себе кваліфікованими фахівцями, насправді не відповідають дійсності. Такого роду аргументи дійсно непереконливі.

Зеленський отримав на старті фактично необмежені можливості. Однак лише за півроку він благополучно все розтринькав, і в підсумку країна виявилася загнаної в глухий кут. Втім, піке, в яке впали президент і його команда, можливо, позитивно вплинуть на українське суспільство. Громадяни повинні позитивно переосмислити власну роль в державотворенні. Втім, не варто виключати, що саме на такий сценарій якраз і розраховували всі ті, хто опинився сьогодні за бортом владного корабля після зміни влади.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.