Коли я був обраний президентом, то Україна не мала армії. Сьогодні ми маємо одну з найефективніших армій Європи – Порошенко

Ексрезидент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю виданню Euractiv, що “Збройні сили України, які були створені практично “з нуля”, змусили країну-агресора платити високу ціну за розв’язану війну на Донбасі. Про це повідомила пресслужба партії “ЄС”.

Коли я був обраний президентом, то в Україні взагалі не було армії. Сьогодні ми маємо одну з найефективніших та одну з найдосвідченіших армій Європи, і ми витрачаємо більше 6% нашого ВВП на розвиток сектору. І результати цього Путін чітко розуміє, але безумовно нам дуже важко боротися проти найбільшої військової машини Європи“, – сказав Порошенко. 

Зараз ми демонструємо, що Путін платить набагато вищу ціну за прийняття рішення продовжити наступальну операцію на Донбасі“, – зазначив він.

Зараз надзвичайно важливо, що увесь світ розуміє, що це є російська агресія проти суверенної та незалежної держави. Росія також втрачає тисячі своїх солдатів на українському полі бою, і до цієї ситуації, безумовно, Путін не готовий, оскільки це небезпечно для стабільності всередині РФ“, – сказав експрезидент.