Кондратюк прокоментував скандал навколо Ротару

Відомий український ведучий та продюсер Ігор Кондратюк відреагував на скандал, який виник навколо української співачки Софії Ротару.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

Він зазначив, що спонсором війни між Росією і Україною є РФ та її президент Володимир Путін.

“Якийсь Сергій Лавров розвіяв найгучнішу сенсацію російської агресії проти України: про спонсорство цієї війни Софією Ротару! Для довідки “сергіїв лаврових”: спонсором війни Росії проти України та анексії Криму є Росія на чолі з її президентом-х*йлом. “Спонсором” АТО є держава-жертва російської агресії – Україна – та її свідомі й небайдужі громадяни, які вважають, що Батьківщину потрібно захищати від зовнішньої агресії”, – написав Кондратюк” – заявив Ігор Кондратюк.

“Створити легенду – роки важкої праці. Обіс…ати легенду – один виступ по тєліку якогось “сергія лаврова”… Сумно, сумно, аж за край!”- додав Кондратюк.

Нагадаємо у 2018 році Ротару відмовилася від участі в концерті “Пісня року-2018” в Росії через введення в Україні воєнного стану, обстрілу країною-агресором українських кораблів і захопленням військовополонених.

Нещодавно стало відомо, що цього року артистка візьме участь у зйомках музичної премії “Пісня року”, а також виступить на фестивалі “Легенди ретро FM”. У Росії розкритикували Ротару через це, та звинуватили в бажанні заробити грошей.