Корнієнко розповів, як Слуга народу проголосує за зняття недоторканності з Порошенка

Президентська партія у Раді підтримає зняття недоторканності з народного депутата, експрезидента України Петра Порошенка, якщо відповідне подання включать до порядку денного засідання Верховної Ради.

Про це розповів перший заступник голови фракції Слуга народу Олександр Корнієнко, у інтерв’ю виданню НВ.

“Всі мотивовані голосувати за зняття недоторканності. Це повинні підтримати всі депутати, тому що це чесна позиція, адже ми від неї відмовилися. По суті, це технічне голосування, коли просять зняти імунітет з метою процесуальних дій. З 1 січня 2020 року, коли вступлять в силу зміни до Конституції такі голосування будуть не потрібні”, — наголосив він.

Що стосується голосування за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт Порошенка, то таке рішення, за словами Корнієнка, буде винесено окремим питанням, як і з інших важливих голосувань.

“Ми бачили голосування по Ярославу Дубневичу, коли група наших депутатів з якихось причин не підтримувала друге і третє голосування. Було багато нарікань на якість подання з боку Генпрокуратури”, – зазначив Корнієнко.

Заступник голови фракції більшості також повідомив, що, за інформацією з преси, проект підозри щодо Порошенка знаходиться в Генпрокуратурі і у нього немає інформації, коли його отримає апарат Верховної Ради.

Нагадаємо, вчора, 18 листопада слідчі Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України Петру Порошенку.