Ляшко побився з Герусом у аеропорту “Бориспіль”

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко сьогодні, 6 листопада побився з народним депутатом від “Слуги народу” та головою комітету Верховної Ради з енергетики та ЖКГ Андрієм Герусом.

Відповідний інцидент стався у Залі офіційних делегацій аеропорту “Бориспіль”. Даний відеозапис опублікував у своєму Telegram-каналі екснардеп Ігор Мосійчук, передає УБН.

“Як повідомляють джерела в правоохоронних органах сьогодні в ЗОД (зал офіційних делегацій) аеропорту Бориспіль сталася бійка між головою парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, представником президента Зеленського в Кабміні Андрієм Герусом та головою “Радикальної партії” Олегом Ляшком.

Слід відзначити, що Ляшко є непримиренним опонентом Геруса в питанні імпорту електроенергії з Російської Федерації який став можливим завдяки законодавчим ініціативам саме Геруса”, – написав в описі до відео Мосійчук.

Відповідне відео також опублікував Олег Ляшко на своїй Facebook сторінці:

Андрій Герус на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook так прокоментував інцидент з Ляшком:

“Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополіста» і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес.

Звісно ж, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для украінських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий «немонополіст».

Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися.

Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то – це хороший індикатор, що і як робити надалі.

А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна).”

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.