“Ні за що не хоче нести відповідальність”: Зеленський розповів, що буде з Порошенком

Глава держави заявив, що не буде особисто переслідувати свого попередника. Це робитимуть правоохоронці.

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що його попередник на цій посаді нестиме відповідальність за свої дії на посаді глави держави, і цим будуть займатися правоохоронні органи.

Про це глава держави заявив у ході прес-марафону в четвер, 10 жовтня, повідомляє видання Коррреспондент.net.

“Пан Порошенко відповідатиме за все, що він зробив, і я навіть не хочу на це впливати. З цим будуть розбиратися правоохоронні органи”, – сказав він у ході спілкування з журналістами в рамках прес-марафону в четвер у Києві.

Що стосується міжнародних відносин, то, як вважає пан Зеленський “втома багатьох країн від України сформована повністю командою Порошенка”.

На переконання президента, Порошенко продовжує вважати себе главою країни, “це велика психологічна травма… в кожній демократичній країні одна влада йде, інша приходить”.

Зеленський повідомив, що п’ятий президент України неодноразово хотів з ним зустрітися.

“Я сказав йому, що я дійсно хочу почути, що я хочу бути в діалозі… а я чую тільки одне, що він звинувачує нас, мене за все, що відбувається в світі, ні за що не хоче нести відповідальність”, – сказав Зеленський.

Після чого підсумував, сказавши, що він “прийняв Україну з усім тим, що було” і не буде ні в чому звинувачувати Порошенка.