“Плівки Лероса” підтверджують, що ця компанія прийшла до влади, щоб “зрубати грошей” і найжахливіше, що Зеленський це знає, – блогер

“Плівки Лероса” вже наробили багато шуму в мережі.

Особливо вразило, як за гроші змінювали керівника “Енергоатому”.

Про це у своєму блозі пише військовий волонтер і блогер Роман Доник.

Він додає, ні для кого ж не секрет, що поки екс-глава ОП Андрій Богдан кривлявся і красувався на посаді, Андрій Єрмак створював зону комфорту Зеленському, в тому числі, вирішуючи кадрові питання, тому що своїх кадрів у Зеленського не було. Вирішував кадрові питання не за ідею, а “піднімаючись” на цьому. Ну, а чому б і ні? Ризику ніякого, грошики заробляється. Брат на передачі, якщо що візьме все на себе.

За словами Доніка, відразу видно, що ця компанія прийшла “зрубати грошенят”. Країна, Україна, народ – це всього лише слова для них. Вони прийшли тупо набрати грошей, торгуючи посадами або незалежністю України, не важливо чим. І саме чудове в цьому всьому те, що Зеленський це прекрасно знає і при цьому нічого не робить. Значить думає також і також робить. Вони готові призначати кого завгодно за гроші. Навіть заздалегідь знаючи, що ці люди не чисті на руку.

Роман Доник підкреслює, епічний момент, коли Єрмак з подільниками обговорює призначення. “Одні злочинці підуть – другі прийдуть”. Але прийдуть не з космосу. Їх приведуть за руку брати Ермаки. Трохи погріємо на цьому руки. Адже Зеленському головне, щоб це були його “злочинці”, – написав волонтер.

Він додає, Зеленський такий же подільник Єрмака, як і ті, хто брав гроші за призначення. Досить почути запис, щоб зрозуміти – це вopoги, не наївний ідеаліст романтик, який став президентом, а вopoг.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.