Політолог: Не розумію обурення. Бужанський не встав вшанувати пам’ять Небесної Сотні, тому що його виборці вчинили б так само

У мережі не припиняється обурення українців з приводу того, що нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський відмовився вставати в знак поваги до пам’яті загиблих Небесної Сотні під час хвилини мовчання у Верховній Раді.

Коментуючи це, політолог Олексій Голобуцький у Фейсбук пише, що йому особисто незрозуміла обурлива реакція через таку поведінку Бужанського.

Пряма мова:

“Не розумію масового обурення поведінкою нардепа від СН Бужанського на засіданні ВР – що він принципово не встав під час хвилини мовчання за Небесною сотнею і загиблими бійцями.

Бужанський не міняв своїх переконань – він завжди так ставився до Майдану. І його та інших таких як він також і за це підтримують мільйони виборців. Бужанський добросовісно і вповні реалізує делеговані йому повноваження: його виборці принципово не встали би для хвилини мовчання за Небесною сотнею і бійцями – то й він не встав.”

Олексій Голобуцький

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.