Порошенко: Главою уряду і генеральним прокурором у нас працює Зеленський. У сесійній залі парламенту сидять ще 250 Зеленських

Експрезидент України Петро Порошенко заявив у кулуарах Ради, що президент Володимир Зеленський за всі провали на таких напрямках, як зовнішня політика, економіка і безпека повинен нести персональну відповідальність, а не перекладати провину на призначений ним же Кабінет міністрів.

Він пояснив, чому він вважає відповідальним за все саме главу держави.

За словами Порошенка, будь-який українець вам скаже – і прем’єр-міністром, і генеральним прокурором у нас сьогодні працює Зеленський. Крім того, в сесійній залі парламенту сидять ще 250 Зеленських. Так, президент зосередив у своїх руках величезну владу, але ж потрібно розуміти – це ще й велика відповідальність.

Є такий політтехнологічний прийом – перекласти відповідальність на когось іншого, коли щось не виходить. Але ж мудрий український народ прекрасно все розуміє – і брехня, і обіцянки, і відповідальність за те, що не вдалося виконати. Порошенко також підкреслив, що “Європейська солідарність” не брала участі у формуванні Кабінету міністрів Олексія Гончарука. Відповідно, депутати фракції не братимуть участі і в процедурі відставки цього уряду.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.