Порошенко вступився за телеканал “Прямий” і закликав Зеленського втрутитися

Експрезидент України Петро Порошенко вступився за телеканал “Прямий” у власника якого сьогодні, 7 листопада ДБР проводило обшуки.

Відповідний коментар експрезидента опублікувала пресслужба партії “Європейська солідарність”, передає УБН.

“Тиск правоохоронних органів на телеканал «Прямий» і його власника – це лише складова частина загального процесу, який зараз відбувається в Україні. І це немає нічого спільного з європейськими стандартами”, – заявив Порошенко.

“Сьогодні, на жаль, я не впевнений, що про це знає президент Зеленський, але я твердо переконаний, що це саме той випадок, який потребує його втручання. Обшуки та арешт рахунків – це є спроби припинити мовлення будь-якого каналу. Це проблема не каналу і не якийсь окремий випадок. Це проблема України загалом і європейського вибору держави. Бо це точно не має нічого спільного ні з європейськими правилами, ні з європейськими цінностями”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 7 листопада у власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка ДБР проводило обшуки. У ДБР зазначили, що обшуки стосуються справи щодо ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу “Прямий”. Канал заявив про тиск і наступ на свободу слова.

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.