Продавати собак, котів, хом’яків, черепах не треба. Треба звертатися по грошову допомогу, на яку ви маєте право за законом – Нафтогаз

У компанії “Нафтогаз України” запевнили, що продавати собак, котів, хом’яків, черепах не треба, тому що сім’ї, які витрачають на комуналку більше, ніж 15-20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію за законом. Про це йдеться на сторінці “Нафтогазу” у соціальній мережі Facebook.

Далі пряма мова:

“Родини, які витрачають на комуналку більше, ніж 15-20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію.

В держбюджеті цього року передбачено близько 50 млрд грн живих грошей на часткову оплату платіжок для родин, яким складно оплачувати повну ціну. Понад 130 млн грн щодня, уявіть собі цю суму.

Споживачі, які сумлінно сплачують за газ, і деякі наші контрагенти з-за кордону подбали, щоб ці гроші у держави були. Ну і ми трохи.

З сумом дізналися, що зручний сайт про субсидії teplo.gov.ua зараз не відповідає. Спитаємо в робочий день, чи можливо його відновити. Поки що для інформації є сайт Мінсоцполітики.

Продавати собак, котів, хом’яків, черепах та інших друзів не треба. Треба звертатися по грошову допомогу, на яку ви маєте право за законом.”