Ракицький оголосив, що завершує кар’єру у збірній України через політику

Відомий український футболіст Ярослав Ракицький, який зараз виступає за російський “Зеніт” (Санкт-Петербург) оголосив, що завершує кар’єру у збірній Україні з футболу.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, передає УБН.

Ексзахисник донецького “Шахтаря” подякував усім, хто його підтримував, а також поскаржився, що люди, які розсилають запрошення гравцям у збірну України “керуються страхом”.

“Вітаю, збірну України, з виходом на Євро-2020, бажаю успіхів, хлопці ви молодці, гра класна! 10 років тому я дебютував за головну команду, а сьогодні говорю “до побачення”. Я йду зі збірної України. Я чекав виклик у команду протягом усього 2019 року. Але великий футбол став великою політикою. Саме страхом керуються люди, які розсилають запрошення в національну команду. Не навичками футбольної майстерності ви апелюєте. Футбол без політики?

Для мене було честю захищати збірну своєї країни, честь перемагати і доводити силу українців. Честь представляти кольори свого прапора на міжнародній арені.

Спасибі всім хто підтримував і тим хто не підтримував, Ви заряджали бути ще сильнішим. Я завжди бився на футбольному полі за перемогу для України! Бажаю тільки золотих нагород! Дякую!”, – йдеться в заяві Ярослава Ракицького.

Переглянути цей допис в Instagram

Поздравляю, Сборная Украины, с выходом на евро-20, желаю успехов, парни вы молодцы, игра классная! 10 лет назад я дебютировал за главную Команду, а сегодня говорю «до свидания». Я ухожу из Сборной Украины. Я ждал вызов в Команду на протяжении всего 2019 года. Но большой футбол стал большой политикой. Именно страхом руководствуются люди, которые рассылают приглашения в национальную команду. Не навыками футбольного мастерства вы апеллируете. Футбол в не политике? Для меня было честью защищать Сборную своей страны, честь побеждать и доказывать силу Украинцев. Честь представлять цвета своего флага на международной арене. Спасибо всем кто поддерживал и тем кто не поддерживал, Вы заряжали быть ещё сильнее. Я всегда бился на футбольном поле за победу для Украины! Желаю только золотых наград! Спасибо!

Допис, поширений Yaroslav_Rakitskyy_official (@rakitskyy_official)

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.