Сенцов прокоментував ситуацію з волонтеркою Звіробій

Олег Сенцов розповів, що в історії з волонтеркою Марусею Звіробій не підтримує ані її, ані владу, яка проводила у неї обшук.

Про це він завив у інтерв’ю виданню Тyzhden.ua.

Олег Сенцов назвав “неоднозначною” ситуацію з волонтеркою Марусею Звіробій, у якої правоохоронці проводили обшук.

“Я читав про обшуки, це досить неоднозначна ситуація. У ній я не підтримую жодну зі сторін. Слова Марусі, адресовані [президентові України Володимиру] Зеленському, були дуже різкими. Проте й реакція влади, зокрема обшук, занадто нагадує репресивні методи”, -розповів Сенцов.

Нагадаємо, 26 жовтня у Facebook Звіробій було опубліковано відео, на якому вона і народна депутатка від “Європейської солідарності” Софія Федина критикують Зеленського у зв’язку з його розмовою з ветеранами в Золотому Луганської області. “Товариш президент, таке враження, думає, що він безсмертний… Там випадково може вибухнути граната, там обстріли бувають випадково. Найкрасивіше, щоб це все сталося під час московських обстрілів, коли хтось знову в білій сорочці припреться на передову”, – сказала Федина.

Вранці 28 листопада співробітники ДБР прийшли з обшуком до Звіробій. За даними її адвоката, справу розслідують за трьома статтями: ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 112 (посягання на життя державного чи громадського діяча) і ст. 346 (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України.