Співачка Руслана записала відеозвернення до Зеленського

Відома українська співачка, громадська діячка, переможниця “Євробачення” Руслана Лижичко записала відеозвернення до президента України Володимира Зеленського через неналежне розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

Відповідне відео вона опублікувала на відеохостингу YouTube.

“Разом із громадською ініціативою “Євромайдан SOS” публічно звертаємося до вас та повторюємо прохання скликати позачергове засідання Верховної Ради та проголосувати норму, запропоновану родинами Небесної Сотні, яка дозволить зберегти слідство у справах Майдану, а до цього моменту не передавати ці провадження до ДБР. Важливо також забезпечити переведення та призначення в управління справ Майдану в ДБР слідчих прокуратури, поліції та CБУ, які вже розслідували справи Майдану і призначення керівниками цього підрозділу та прокурорського департаменту прокурорів, що забезпечували результат розслідування”, – сказала співачка.

“Володимире Олександровичу, як ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваша бездіяльність у ситуації його зупинення, назавжди увійдуть в українську історію”, – заявила Руслана і звинуватила президента у тому, що в річницю Революції Гідності він “обмежився загальними словами”.