Телеканал “Прямий” вибачився за “невдалий жарт” під час вечірнього ток-шоу

Телеканал “Прямий” вибачився перед глядачами, за “невдалий жарт”, коли під час телетрансляції вечірнього ток-шоу у студію увірвались люди в масках.

Відповідне повідомлення з’явилося на сайті телеканалу, передає УБН.

“Телеканал “Прямий” щиро перепрошує, передусім, у своїх глядачів, за невдалий жарт, коли під час телетрансляції у студію увірвались люди в масках”, – йдеться у повідомленні.

“Фрагмент нашого вчорашнього вечірнього ток-шоу викликав бурхливу реакцію. Наша алегорія полягала в тому, щоб показати всю абсурдність ситуації в країні, де “сюрпризи” стаються майже не щодня. Ми хотіли сказати, що таке може статися з кожним, в будь-який час і в будь-якому місці. Але ми інформаційний канал і жарти – це не наше. Тому телеканал “Прямий” щиро перепрошує, передусім, у наших глядачів, за таку невдалу і недоречну у даному питанні інтерпретацію ситуації”, – йдеться у зверненні телеведучих та журналістів “Прямого”.

Нагадаємо, в четвер увечері, 7 листопада, під час прямого ефіру ток-шоу, до студії телеканалу “Прямий” увірвалися люди в масках, камуфляжі, імітуючи “захоплення” телеканалу.

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.