Телеведуча: запізніле ліплення пельменів від Тищенка нікому вже не потрібне

Відомий український ресторатор і нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко через тиждень після cкандалу з рестораном “Велюр” говорить, що своїми руками буде готувати обіди і вечері київським лікарям, які рятують хворих від кopoнавiрусy.

Нормальний такий лайфхак, називається – в будь-яких незрозумілих ситуаціях ліпи пельмені і котлети своїми руками.

Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Вона підкреслює, це при тому, що дружина Миколи Тищенка Алла Барановська в своєму інстаграм ще 23 березня нарікала на тих людей, які порушували кapaнтин і всяко ігнорували правила соціальної дистанції. Тоді Алла клялася, що їй буде важко в очі поглянути тим, хто прирікав xвopoбою незнайомих людей. Про цей факт Тищенку точно нагадали інстабогині в коментарях під постом про пельмені для лікарів.

Марина Данилюк-Ярмолаєва зазначає, багато про це не знають, але ряд кафе і піцерій готували їжу для медиків з перших днів кapaнтину. Найцікавіше, що їх про це ніхто не просив, вони не ставали фігурантами cкaндaлів і потім вже, щоб загладити свою провину, вирішували пожертвувати частину їжі для медпрацівників. Вони це робили і роблять самі, від чистого серця без будь-якого розголосу і піару. Тому запізнілі вибачення Тищенко – це скоріше дешевий популізм. Однак, і це комусь сподобається і скажуть, що Микола – молодець, він виправився.