Тернопільська облрада вимагає відставки уряду України

Тернопільська облрада вимагає відставки уряду України через прийнятий закон про продаж землі.

14 листопада 36 з 51 члена ради проголосували за недовіру Кабінету міністрів Олексія Гончарука і звернулися до Верховної Ради, президента Володимира Зеленського, Кабміну, фракцій парламенту та голів депутатських груп з відповідною заявою, повідомляє “Сегодня“.

Депутати облради засудили відкриття ринку землі.

“Це було зроблено, незважаючи на опір органів місцевого самоврядування, численні акції протесту фермерів, представників агропромислових підприємств, небайдужих громадян України, політичних і громадських організацій”, – зазначено в прийнятому документі, текст якого розмістили на сайті облради.

В облраді зазначили, що відкриття ринку землі неме в собі “загрозу знищення, загрожує стабільності в економіці і державному суверенітету”.

Звинувативши уряд у “руйнуванні аграрного сектора України”, тернопільські депутати висловили недовіру Кабінету міністрів на чолі з прем’єром Олексієм Гончаруком, який підтримав закон про ринок землі, і закликали Верховну Раду припинити кроки щодо подальшого розгляду законопроекту.

Також, вони закликали жителів Тернопільщини після ухвалення закону про порядок відкликання народних депутатів відкликати тих нардепів від області, які підтримали законопроект про ринок землі в першому читанні.