“У нас демократична держава”: Гончарук прокоментував скандальний виступ “Кварталу 95” і хору Верьовки

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував скандальний виступ студії “Квартал 95” та хору Верьовки, у якому вони висміяли пожежу у будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

Відповідний коментар він дав на брифінгу за підсумками засідання уряду, пише УБН.

“Я особисто відео не бачив, але я вважаю що радіти і сміятися над горем інших не є нормальним.”, – заявив Гончарук.

“Я бачив справжню реакцію президента на історію з пожежею в будинку пані Гонтаревої. Ця реакція була абсолютно правильна і людська. Ніхто не може радіти з того, що у людини горить будинок. Президент Зеленський точно з цього не сміявся. Більше того, він як очільник держави, я можу це неодноразово підтвердити, вживає всіх заходів (разом з правоохоронними органами, звичайно), щоб розібратися… Тому прив’язувати цю ситуацію до позиції президента не варто.”, – сказав Гончарук.

“Президент Зеленський жодного разу не радів, не ставився легковажно до цього випадку. Якщо це підпал будинку будь-якого громадянина, він заслуговує лише на засудження, а не на те, щоб над цим насміхалися. І президент має таку ж позицію”, – зауважив глава уряду.

“Але радіти і сміятися з горя іншої людини – я не вважаю це нормальним. Але я вважаю, що у світі багато сатиричних видань, у яких є свій стиль… Оцінювати гумор політику чи державному чиновнику взагалі, це, на мою думку, дурний тон. У нас демократична держава і кожен має право жартувати, як йому вдається. Якби це була інша команда, а не команда “95-го кварталу”, то цей гумор взагалі пройшов би непоміченим “, – резюмував прем’єр.

Коментар прем’єра Гончарука на відео з 10 хв. 49 с.: