У Зеленського розповіли, коли пройде референдум про продаж землі

Народні депутати подали правку про референдум до прийнятого у першому читанні законопроєкту №2178-10 про впровадження ринку землі.

Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що референдум про продаж землі іноземцям точно буде, пише “РБК-Україна“.

Корнієнко сподівається, що референдум вдасться провести у наступному 2020 році. Він додав, що поправку про проведення референдуму подано до закону про ринок землі.

“Серед 3 000 тисяч поправок є ті принципові поправки, про які говорив президент – про те, що питання продажу землі іноземцям буде вирішуватися тільки на всеукраїнському референдумі”,– наголосив політик.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський розповів, чим доповнять закон про ринок землі до другого читання. За його словами, до закону додадуть заборону на продаж іноземцям.

“Можливість купити українську землю у них буде тільки після рішення референдуму. А референдум – наша передвиборча обіцянка”, – заявив Зеленський і підкреслив, що пакет законів про народовладдя приймуть найближчим часом.