В Одесі працівниця ЦНАПу вискочила з-за столу через хабар від клієнтів

В Одесі одна з працівниць ЦНАПу (Центр надання адміністративних послуг) емоційно відреагувала на спробу клієнтів дати їй хабар і вискочила з-за столу.

Відповідне відео опубліковане на сторінці у соціальній мережі Facebook Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради, передає УБН.

“Сьогодні в приміщенні Головного офісу ЦНАП на Косовській, 2Д була провокація хабаря адміністратору рецепції. Заявниця з онуком вирішила кинути 50 гривень на стіл адміністратора аби “пришвидшити” отримання послуги. Як підсумок: ми викликали поліцію, зафіксували факт скоєння правопорушення, подали заяву. Гроші вилучені слідчим у встановленому порядку.

Шановні одесити! Ми поважаємо кожного з вас та вимагаємо до себе відповідного ставлення. Спроби надати хабар адміністратору ми розцінюємо, як перш за все образу та приниження. Попереждаємо, що всі без виключенні спроби “віддячити” або “простимулювати” для тих, хто буде це робити, будуть закінчуватися як мінімум наданням пояснень поліції такими особами”, – йдеться у повідомленні ЦНАПу під відео.

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.