Ватажок “ЛНР” заявив, що введе “міліцію” в Золоте, якщо там залишаться українські правоохоронці

Ватажок бойовиків так званої “ЛНР” Леонід Пасічник пригрозив після розведення військ ввести свою “міліцію” в Золоте, якщо там залишаться українські правоохоронці.

Про це повідомило російське агентство ТАСС.

Так, Пасічник заявив, що слова тимчасового повіреного США в Україні Вільяма Тейлора, про те, що після закінчення процесу розведення військ, в Золотому залишаться співробітники міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України – це “кричуща некомпетентність”.

“Уточню, що в разі якщо описаний сценарій містером Тейлором буде реалізований, розведення на нових ділянках буде неможливим. В демілітаризовану зону, в свою чергу, будуть симетрично введені підрозділи міністерства держбезпеки і внутрішніх справ ЛНР”, – заявив Пасічник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після розведення сил в районі Золотого там, для охорони місцевих жителів, залишаться співробітники Національної поліції та Служби безпеки України. Зокрема, про це також заявляв Президент України Володимир Зеленський.

“Ніякої сірої зони там немає, там безпечна ситуація, там знаходяться наші люди, там знаходяться представники поліції і Служби безпеки”, – говорив президент Зеленський про ситуацію в Золотому.

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.