Ведучий розповів, що чекає Зеленського, якщо підтвердиться його зустріч з Сурковим в Омані

В мережі активно обговорюють можливу зустріч українського президента Володимира Зеленського та помічника Путіна Владислава Суркова в Омані.

Відомий український телеведучий Тарас Березовець прокоментував інформацію про можливу зустріч помічника Путіна Владислава Суркова з українським президентом Володимиром Зеленським в Омані, пише Антикор.

У своєму Telegram-каналі Березовець написав, що ЗМІ бурхливо обговорюють інформацію про зустріч, яка поки не отримала офіційного підтвердження.

Першим публічно інформацію оприлюднив блогер з Одеси Вадим Лабаса. Після нього цю ж інформацію підтвердив Анатолій Амелін, співзасновник Українського інституту майбутнього і чоловік ексдепутатки від Самопомочі Олени Сотник.

При цьому, якщо зустріч Зеленського і Суркова дійсно підтвердиться, то українського президента можуть чекати проблеми.

Березовець стверджує, що якщо переговори підтвердяться, то опозиція схопиться за привід і буде звинувачувати президента в державній зраді.

“Відомо, що Сурков бореться за вплив на українському напрямку з віце-прем’єром Дмитром Козаком. У Суркова є візаві з української сторони, Андрій Єрмак. Єрмак теж чомусь єдиний з офіційних осіб виявився на відпочинку із Зеленським в Омані.

Але підтвердження зустрічі Зеленського з Сурковим поки що немає. Якщо інформація підтвердиться, ситуація для Зеленського посилиться багаторазово. Опозиція схопиться за привід і буде звинувачувати президента в державній зраді”, – пише телеведучий.

Тарас Березовець

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.