Влада починає переслідувати ЗМІ, які викривають її провальну діяльність – Парубій

Українська влада починає переслідувати ЗМІ, які викривають її провальну діяльність і ті медіа, які послідовно займають найбільш проукраїнську позицію.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав ексголова Верховної Ради України Андрій Парубій.

“У той час, як в Україні піднімають голову поплічники Януковича та московська агентура, коли окремі засоби масової інформації вже паплюжать українську армію та добровольців, режим Зеленського починає переслідувати незалежні медіа, які викривають провальну діяльність влади, яка нераз межує із здачею національних інтересів”, – зазначив політик.

“Атака на телеканал “Прямий” — це намагання закрити рот всім нам — тим, хто не хоче допустити розвалу і руїни держави, розвороту України назад, в рускій мір. Не має значення під якими формальними приводами це роблять”, – наголосив Парубій

“Але ті, хто це замовляють, і ті хто це виконують мають добре запам’ятати: нас не залякаєте, Україну з обраного шляху не зіб’єте. Свою свободу і свій вибір українці вибороли і на Помаранчевій і на Революції Гідності, і зараз захищають на Донбасі. Ніхто їх у нас не забере. Не дозволимо”, – резюмував він.

Нагадаємо, вчора, 7 листопада у власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка ДБР проводило обшуки. У ДБР зазначили, що обшуки стосуються справи щодо ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу “Прямий”.

Коментарі закриті, но трэкбэки и Pingbacks открыты.