Зеленський порадив тим, хто вважає себе росіянами на Донбасі, переїжджати в Росію

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву, що потрібно боротися за розгублених жителів окупованих нині територій Донбасу, а ті, які налаштовані можуть переїхати до Росії.

Про це повідомляє видання “Українська правда” посилаючись на інтерв’ю Зеленського західним ЗМІ – “Der Spiegel“, “Le Monde”, “Time” та “Gazera Wyborcza”.

Далі пряма мова:

“Поширюється опитування про те, що більшість людей хочуть жити в Росії. Це неправда.

Я вірю і знаю, що є люди, які за Україну. Потім є ті, хто “загубився”. І нарешті, є ті, хто за Росію. Ті, хто за Росію, можуть переїхати, Росія наразі роздає нелегальні російські паспорти.

Кожна людина має право вибирати, де хоче жити. Але сказати, що на території України я є громадянином Росії і це моя земля, – я вважаю, що це неправильно і несправедливо. Це не працює.

Що стосується “загублених”: якщо хтось має український паспорт, а потім додатково отримує російський паспорт і отримує соціальну підтримку як звідси, так і звідти, то він заблукав.

Я не маю морального права “фукати”. Ми повинні повернути цих людей, аби боротися за них. Але я б не боровся за людей, які вважають себе суто росіянами”.