Зеленський про Путіна: Я дивився йому в очі. Здається, що коли такий контакт, ти розумієш, хто перед тобою. І є таке відчуття, що він мене зрозумів

Незважаючи на те, що за підсумками саміту в “нормандського форматі”, який пройшов у Парижі 9 грудня 2019 року, не вдалося досягти якихось предметних домовленостей щодо припинення війни, президент України Володимир Зеленський вважає, що головна мета цієї зустрічі виконана – Путін зрозумів, що війну треба закінчувати і припиняти вогонь. Про це президент розповів під час бесіди з журналістом “Інтерфакс-Україна“.

Пряма мова:

“Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну.

Але найстрашніше, що може бути для Росії, – це розпад її в тому вигляді, в якому вона зараз існує. Ескалація і захоплення такої великої країни, як Україна – це, я впевнений, єдиний реально небезпечний крок для Росії, який може призвести до внутрішнього жорсткого конфлікту в Росії. Це мої думки, я не кажу, що я на 100% маю рацію, але мені здається, що саме це і може їх зупинити.”