Зеленський привітав працівників телебачення та радіо

Президент України Володимир Зеленський привітав працівників телебачення та радіо з професійним святом.

Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Кому з нас не доводилося слухати радіо дорогою на роботу? Подорожуючи у справах, з радіоефіру ми можемо отримати не лише музику та гарний настрій, а й корисну інформацію – новини та прогноз погоди. А ввечері вдома після метушливого робочого дня ми вмикаємо розважальні телешоу. Чи, може, – освітні телепередачі для дітей. Чи віддаємо перевагу серйозним документальним фільмам. Які б у нас не були вподобання, але телебачення та радіо є невід’ємною складовою нашого життя”, – написав президент.

Зеленський подякував працівникам радіо та телебачення за професіоналізм та відзначив, що в умовах війни їхня робота є важливою складовою національної безпеки.

“За кожним теле- та радіопродуктом стоїть талановита й невтомна робота тисяч фахівців. Режисери та звукорежисери, диктори та ведучі, оператори, постановники – всі ті, хто творить та забезпечує якісну картинку й сигнал. Дякую за ваш професіоналізм, креативність, відчуття прекрасного, за постійний пошук нового та актуального. А в умовах війни ваша робота є важливою складовою національної безпеки та пошуку власної ідентичності. Давайте творити зміни в Україні разом! Зі святом!”, – написав гарант.