Зеленський з дружиною в Японії взяли участь в інтронізації Імператора Нарухіто (фото, відео)

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною перебуває з робочим візитом у Японії.

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською взяли участь в церемонії інтронізації японського Імператора Нарухіто.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає УБН.

“Під час перебування у Японії з робочим візитом Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Україна є однією з майже 200 країн, представники яких прибули у Токіо для участі в церемонії. Останнє сходження на трон японського імператора відбулося 30 років тому, а Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на інтронізацію. Церемонія інтронізації тривала понад півгодини.”, – йдеться у повідомленні.

Після закінчення церемонії інтронізації Володимир Зеленський заявив:

“Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини.”

Також, програмою робочого візиту Президента України до Японії передбачені його зустрічі з керівництвом палат японського парламенту, представниками бізнесу, а також низка двосторонніх переговорів з лідерами іноземних країн.