ЗСУ отримали другий винищувач за тиждень

Збройні сили України отримали другий модернізований винищувач за тиждень.

Вчора, 15 листопада інженери та льотчики Повітряних Сил завершили отримання чергового модернізованого винищувача МіГ-29.

Про це повідомляє АРМІЯINFORM.

Це вже другий літак, який був переданий до бойового складу впродовж цього тижня. Таким чином Львівський державний авіаційно-ремонтний завод повністю виконав зобов’язання перед Міністерством оборони України щодо проведення ремонту літаків у 2019 році.

Як повідомили в Командуванні Повітряних Сил, за обсягом оновлень останні два відремонтовані літаки дещо відрізняються від винищувачів, які були поставлені раніше. Тут додатково інтегровано рідкокристалічний монітор для виведення параметрів польоту та бортових систем літака.

На дисплей можна виводити й іншу інформацію, що допоможе льотчику ефективніше виконувати бойові завдання в повітрі. До переваг модернізованих МіГ-29 відносять також розширення можливості контролю та реєстрації параметрів технічного стану літака, його двигуна і бортових систем.

Фото: armyinform.com.ua
Фото: armyinform.com.ua
Фото: armyinform.com.ua

МіГ-29 – багатоцільовий винищувач четвертого покоління, рядянської розробки. Нині перебуває на озброєнні багатьох країн світу, в тому числі й України.